Kes me oleme?

VentFacade aitab sul orienteeruda ventileeritavate fassaadide maailmas. Pakume laia valikut materjale Skandinaaviast ja Euroopast ja tagame, et need saaksid täpselt, turvaliselt ja vastupidavalt paigaldatud. Anname nõu kandekonstruktsioonide, soojustuse ja kinnituste osas ning töö lõppedes teostame kvaliteedikontrolli. Seejuures jääme professionaalideks, kes oskavad võtta ka vastutust.

EHITADES TERVIKUT

Soovime pakkuda teenuseid ja tooteid, mille üle võime ka ise uhkust tunda. Seetõttu oleme oma koostööpartnerite valikul seadnud kriteeriumiks testitud ja kvaliteetsed tooted ning operatiivse otsesuhtluse. Peamiselt vahendame sertifitseeritud materjale suurematest Euroopa riikidest ja Skandinaaviamaadest.

Oleme oma töös põhjalikud ja peame kinni kolmest olulisest etapist:
  • Põhjalik eeltöö.
    Fassaad on vastupidav vaid siis, kui kõik elemendid on detailideni paigas. Seepärast alustame kandekonstruktsioonide sobivuse hindamisega, mõtleme põhjalikult läbi soojustuse ja kinnitused ning aitame valida fassaadimaterjale, mis täidavad nii funktsionaalset kui esteetilist eesmärki.
  • Meeskond kui kellavärk.
    Peame oluliseks meeskonnatööd kõigi osapoolte vahel, sest ehitusmaailmas möödarääkimisi ei saa lubada. Kui tellid meilt tervikteenuse, garanteerime, et oluline info liigub kiiresti ja täpselt just nende vahel, kes seda parasjagu vajavad.
  • Vastutus ja vastupidavus.
    Ühest kohast töö tellides on veel üks eelis – sa tead täpselt, kes tehtud töö eest vastutab. Meie paigaldatud fassaadid on meie visiitkaardiks. Seetõttu peame oluliseks, et meie tööd hinnatakse ka aastakümneid hiljem.