VentFacade'i valikus on erinevate tootjate kiudtsementplaate. Kiudtsementplaat on äärmiselt tugev ja vastupidav materjal ja pakub arhitektile palju mängimisvõimalusi. See ei ole mõjutatav korrosioonist, temperatuurist, niiskusest ega sademetest. Kerged plaadid on aluskonstruktsiooni suhtes vähenõudlikud. Tsementkiudu saab lihtsalt teha avasid ja väljalõikeid, eelpuuritud kinnitusauke ja erikujulisi servi. Meil on lai valik eri suuruse, kuju, värvi ja pinnatekstuuriga plaate.

Nelisseni tehas Belgias toodab telliskive, mida müüakse ja transporditakse kõikjale Euroopas. Tehasel on esindused Saksamaal, Sveitsis, Belgias, Madalmaades, Luksemburgis, Portugalis ja Eestis. Kaevandatud segumaterjal töödeldakse keskkonna sõbralike meetoditega ning käsitsi vormitud tellised on tehtud looduslikust segust. Materjalide hulka kuuluvad kõrge kvaliteediga ökoloogilised 100% savist valmistatud tellised, tellisplaadid, poolikud ja erimõõtmelised tellised.

MINE TOOTJA KODULEHELE

Eesti tootja Thermory pakub lahendusi, mis oleks keemiavabad ega koormaks looduskeskkonda või hävitaks vihmametsi. Just rohelisest mõtteviisist lähtudes on nad turule toonud vastupidavust ja igavest ilu sümboliseeriva termopuidu. Thermory kollektsiooni kuuluvad termotöödeldud okas- ja lehtpuust täispuit põrandad, terrassid ning sise- ja välisvoodrid.

MINE TOOTJA KODULEHELE

Steico puitkiudsoojustus on väga keskkonnasõbralik ja majanduslikult kasulik, kuna tootmisel peetakse kõige olulisemaks ressursside säästmist. Toodete valmistamisel kasutatud looduslikud materjalid tagavad nii konstruktsiooni pika eluea kui ka suurepärase sisekliima hoones. Steico puhul on ühendatud aastakümnete pikkused kogemused, moodsaim tootmine ning tehnoloogia - see on hea pinnas innovaatiliste, ökoloogiliste ja majanduslikult tulusate ehitusmaterjalide tootmiseks.

MINE TOOTJA KODULEHELE

Kingspani energiatõhusad materjalid sobivad peaaegu kõige soojustamiseks, alates põrandast, lõpetades seinte ja katusega. Ettevõte valmistab fenool-, polüuretaan- ja vaakumisolatsioonimaterjale, mida saab kasutada nii uusehitustes kui renoveerimisel. Eestis kuuluvad tootevalikusse Kingspan OPTIM-R, Therma, Sauna-Satu, Styrozone ja varasemast tõhusamad Kooltherm soojustused.

MINE TOOTJA KODULEHELE

AllFace on Austria ettevõte, mille valikus on pikk nimekiri eri disaini, materjalide ja omadustega kinnitusi. Need sobituvad kõigi VentFacade'i poolt pakutavate materjalidega. Kinnitused võivad olla nähtaval või peidetud, struktuurselt liimitud või mehaaniliselt fikseeritud.

MINE TOOTJA KODULEHELE

Itaalia tootja Abet Laminati MEG seeria HPL-plaadid on töödeldud spetsiaalselt välistele tingimustele vastavaks. Kõrgsurvelaminaadi tehnoloogial toodetud HPL-plaadi puhul on kasutatud topeltkõvastatud akrüül-polüuretaanvaike paneelide pealiskihil, et pakkuda eriti tugevat ilmastikukindlust. Seejuures on saadaval lai valik eriilmelisi tooteid. Tellida võib mis tahes geomeetrilisi kujundeid ja värve ning individuaalselt disainitud dekoore. Tehas annab paneelidele garantii 10 aastat.

MINE TOOTJA KODULEHELE